Promjena veličine slova
Tražilica
Tražilica

Dentalna zdravstvena zaštita (polivalentna)

Služba dentalne zdravstvene zaštite Doma zdravlja Zagreb-Centar je polivalentna služba koja pruža usluge preventive,konzervativnog liječenja,estetike i protetike.

Sama dentalna služba, u svojim timovima koji su ugovorni timovi HZZO-a, pruža potpunu dentalnu zdravstvenu zaštitu osiguranicima HZZO-a iz obaveznog zdravstvenog osiguranja. Za vanstandardne usluge vrijedi cijenik sukladan minimalnom cjeniku Hrvatske komore dentalne medicine.

U sustavu Doma zdravlja Zagreb-Centar djeluju RTG dentalna dijagnostika, dentalni laboratorij te specijalistička ordinacija za ortodonciju (dr Nikolov-Borić Daša, Runjaninova 4).

Ime i prezime liječnika Ime i prezime sestre Adresa Broj telefona Broj tel. sekretarice za narudžbu lijekova E-mail Radno vrijeme Napomena
Snježana Gabud Brdarić, dr.med. Lusijana Ferenčak Runjaninova 4014897-600-snjezana.gabud-brdaric@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Danijela Primorac, dr.med. Mirella Rendulić Runjaninova 4014897-675-danijela.primorac@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Vlatko Baudoin, dr.med. Darinka Piškor Laginjina 16014604-126-vlatko.baudoin@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Igor Jurišić, dr.med. Snježana Abramović Martićeva 63a014604-121-igor.jurisic@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Tajana Javorsky, dr.med. Tatjana Zovko Avenija Većeslava Holjevca 22016598-445-tajana.javorsky@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Stevo Vojnović, dr.med. - Avenija Većeslava Holjevca 22016598-446-stevo.vojnovic@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Nataša Mahić, dr.med. Vinka Kožul Odranska 10016055-090-natasa.mahic@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Neven Jovanović, dr.med. Željka Brolich Kruge 44016062-459-neven.jovanovic@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Vesna Benišek, dr.med. Mirjana Ilčić Kumičićeva 5014572-224-vesna.benisek@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Marija Rogalo Narančić, dr.med. Veronika Jularić Runjaninova 4014897-600-marija.rogalo-narancic@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Nina Katić, dr.med. Lucija Kuhar Grgura Ninskog 3013782-809-nina.katic@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Vesna Tadić, dr.med. Milica Fabek Grgura Ninskog 3013782-519-vesna.tadic@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Ana Perić Markotić, dr.med. Violeta Mišić Runjaninova 4014897-671 -ana.peric-markotic@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Vlasta Pavlica, dr.med. Lidija Kuleš Hoić Grgura Ninskog 3013782-579-vlasta.pavlica@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Tomislav Radić, dr.med. Alena Mihoci Grgura Ninskog 3013783-471-tomislav.radic@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Jadranka Ratković, dr.med. Ljuba Banjac Grgurova 3013782-519-jadranka.ratkovic@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Darija Šernig, dr.med. Nila Vidmar Grgura Ninskog 3013783-471-darija.sernig@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Dragana Artuković Jakšić, dr.med. Lorena Kmetić Runjaninova 4014897-688-dragana.artukovic-jaksic@dzz-centar.hr OD UTORKA DO PETKA P-J / N-P (ponedjeljkom je tim u CZR SLOBOŠTINA) -
Karla Ledić, dr.med.dent Mirjana Galic Mirogojska 11014501-441-karla.ledic@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Ivica Šimunović, dr.med. Irena Zimet Kruge 44016062-453-ivica.simunovic@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Dorotea Gjumlić, dr.med. Sanja Topolovac Meštovićev trg 16016687-347-dorotea.gjumlic@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Jelena Mesić Bašić, dr.med. Ines Ćehić Runjaninova 4014897-673-jelena.mesic@dzz-centar.hr P-J/N-P -
Marija Vukušić, dr.med. Ružica Šošić Martićeva 63a014603-632-marija.vukusic@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Silvije Vukšić, dr.med. Dragica Kraljević Šestinska cesta 1014637-777-silvije.vuksic@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Daniel Baketić, dr.med. Ivan Gavranović Gabud Zlatareva zlata 65a016527-779-daniel.baketic@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Marko Andre Žnidaršić, dr.med. Nataša Apelshofer Laginjina 16014604-125-marko-andre.znidarsic@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Suzana Ott Mašić, dr.med. Katica Fabijanec Runjaninova 4014897-668-suzana.ott-masic@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Danijel Fiket, dr.med. Jadranka Vlašić Avenija Većeslava Holjevca 22016598-426-danijel.fiket@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Miroslava Belinić Russo, dr.med. Vesna Pletikosa Martićeva 63a014604-114-miroslava.belinic-russo@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Vedrana Romac, dr.med. Cmiljka Brnadić Dolac 2014851-701-vedrana.romac@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Ivana Zelenika, dr.med. Romina Krndelj Hercegovačka 109013755-494-ivana.zelenika@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Damir Papež, dr.med. Ana Leljak Siget 18A015803-757-damir.papez@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Željka Bradić, dr.med. Mila Blagus Runjaninova 4014897-673-zeljka.bradic@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Martina Kevo, dr.med. Anđa Kljajić Rapska 37016182-551-martina.kevo@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Danijela Klobučar, dr.med. Mirjana Bartolec Martićeva 63a014604-121-danijela.klobucar@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Slavica Karlušić, dr.med. Ana Marija Mumić Kruge 44016062-442-slavica.karlusic@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Karolina Kokić Borić, dr.med. Suzana Mihić Avenija Većeslava Holjevca 22016598-429-karolina.kokic-boric@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Sanja Šamadan Galić, dr.med. Suzana Đurkan Zlatarova zlata 65a016545-314-sanja.samadan-galic@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Dražen Knežević, dr.med. Tilda Gašparin Laginjina 16014604-127-drazan.knezevic@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Suzana Pavlović, dr.med. Snježana Rogić Kauzlarićev prilaz 7015803-987-suzana.pavlovic@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Lucija Gabela Roguljić, dr.med. Mirela Sopina Ljerke šram 2015530-846-lucija.gabela-roguljic@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Vesna Saraga, dr.med. Snježana Rukavina Laginjina 16014604-127-vesna.saraga@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Marko Krajnović, dr.med. Andrea Bokor Kauzlarićev prilaz 7015803-989-marko.krajnovic@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Marijana Cicvara, dr.med. Jasna Domitrović Odranska 10016196-228-marijana.cicvara@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Tomislav Malenica, dr.med. Dubravka Stančić Runjaninova 4014897-679-tomislav.malenica@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Mira Bastać Tukec, dr.med. Marko Klasnić VIII Vrbik 10016040-215-mira.tukec-bastac@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Vedrana Belak, dr.med. Zrinka Kuzmec Trnsko 34016528-062-vedrana.belak@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Ozana Lovrić, dr.med.dent. Božica Novosel Martićeva 63a014603-631-ozana.lovric@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Ivana Granić, dr.med. Tanja Novak Martićeva 63a014604-113-ivana.granic@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Petra Krhen Antonić, dr.med. Maja Dobrilović Kruge 44016062-433-petra.krhen@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Jožek Božurić, dr.med. Andreja Cvetko Kumičićeva 5014572-431-jozek.bozuric@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Selma Čančar Omerbašić, dr.med. Ivanka Jožić Runjaninova 4014897-679-selma.cancar-omerbasic@dzz-centar.hr N-J/P/P -
Biserka Dumnica, dr.med. Vesna Stojić Hajduk Kumičićeva 5014572-224-biserka.dumnica@dzz-centar.hr N-P/ P-J -
Ana Martinović, dr.med. Nataša Zastavnik Šubićeva 36014650-212-ana.martinovic@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Ivana Valle Goljak, dr.med. Ankica Buhin Vrbanićeva 6014649-534-ivana.valle-goljak@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Nada Jelić Vranješ, dr.med.dent. Martina Tkalčević Kruge 44016062-453-nada.jelic-vranjes@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Vedran Šantak, dr.med. Alan Duratović Martićeva 63a014604-119-vedran.santak@dzz-centar.hr N-P/P-J Liječnik na zamjeni za vrijeme specijalističkog usavršavanja nositelja tima: Pavić Vladana, dr. med. dent.
Tamara Schrott, dr.med. Ranka Radović Trnsko 34016528062-tamara.schrott@yahoo.com N-J/P-P -
Hrvoje Jančić, dr.med. Andreja Bokor Remetinečki gaj 14016140-555-hrvoje.jancic@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Marko Mihelčić, dr.med. Ankica Zelenika Avenija Većeslava Holjevca 22016598-416-vildana.botonjic@dzz-centar.hr P-J/N-P -
Milena Vuletić, dr.med. Vesna Sečen Martićeva 63a014603-628-milena.dzida@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Vildana Botonjić, dr.med. Bojana Heller Kauzlaričev prilaz 7015803-987-vildana.botonjic@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Vjekoslav Udiljak, dr.med. Dunja Tončić Unčanska 2016530-140-vjekoslav.udiljak@dzz-centar.hr P-J/N-P -
Andrej Vučković, dr.med. Maja Štefok Vrbik 10a016040-215-andrej.vuckovic@dzz-centar.hr Uto, Sri, Pet - ujutro / Pon, Čet - popodne -
Vedran Radujković, dr.med. Leona Bledšnajder Avenija Većeslava Holjevca 22016598-442-vedran.radujkovic@dzz-centar.hr P-P/N-J -
Marko Rajda, dr.med. - Šestinska cesta 2014637-777-marko.rajda@dzz-centar.hr N-P/P-J -
Alem Fazlić, dr.med. Helena Hertl Martićeva 63a014604-123-alem.fazlic@dzz-centar.hr N-J/P-P Liječnik na zamjeni za vrijeme specijalističkog usavršavanja nositelja tima: Aldijana Kaltak, dr. med. dent.
Marija Pavušek, dr.med. Ljubica Hac Remetinečki gaj 14016542-729-marija.pavusek@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Violeta Živković, dr.med. - Runjaninova 4-violeta.zivkovic@dzz-centar.hr N-J, P-P -
Magdalena Vuk Runjaninova 4014897-675-andrea.hoch@dzz-centar.hr P-J/N-P -
Maja Kulundžić, dr.med. Kristina Klečina Kurelčeva 3014814-161-maja.kulundzic@dzz-centar.hr N-J/P-P -
Nikolina Arar, dr.med. Nikola Moharić Kauzlarićev prilaz 7015803-987-nikolina.arar@dzz-centar.hr N–J/P-P -